Now-Instal to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku. Sprawdzone i posiadające doskonałe opinie, o wieloletnim doświadczeniu, z roku na rok wzbogacające swoją ofertę i unowocześniające metody pracy.

Początki firmy przypadają na rok 1982, kiedy Now-Instal zaczęła świadczyć usługi z zakresu wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz gazowych a także szerokiej gamy usług ślusarskich.

Przez lata oferta firmy systematycznie poszerzyła się, poza montażem, zaczęliśmy oferować usługi serwisowe, rozpoczęliśmy współpracę jako podwykonawcy dla firm francuskich i niemieckich, zyskaliśmy grono zadowolonych Kontrahentów. Dzisiaj ważnym punktem naszej pracy jest cięcie wodą i budowa domków holenderskich, w ofercie Now-Instal znajdują się także pompy ciepła i ogrzewanie solarne.

Now-Instal to zaangażowani pracownicy, służący pomocą, chętnie doradzający Klientom i stale poszerzający swoją wiedzę. Nasz zespół na bieżąco szkoli się oraz bierze udział w ważnych branżowych targach i wydarzeniach. Dzięki temu obecnie firma może zaproponować najwyższą jakość usług i atrakcyjne warunki współpracy dla klienta prywatnego i biznesowego.

Sprawdź, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Skontaktuj się z nami już teraz!