Domki holenderskie, inaczej domki angielskie, bazują na szybkiej w postawieniu konstrukcji opracowanej po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii. Ich główną zaletą jest to, że mogą być postawione właściwie na każdej działce, nie wymagają pozwolenia na budowę. Poza tym cechuje je duża mobilność, gdy pojawi się taka potrzeba, można je bardzo szybko przetransportować i postawić w całkiem innym miejscu. Większość domków holenderskich posiada wygodne kółka, co znacznie ułatwia zmianę ich ustawienia. Wystarczą trzy godziny, by domek angielski przestawić.

Nowoczesne domki holenderskie sprawdzają się w wielu zastosowaniach – niekoniecznie jako sezonowe miejsce do zamieszkania, kwatera na lato, ale również stałe zabudowy działkowe czy, w niektórych przypadkach, także całoroczne. Większość domków holenderskich nadaje się bowiem do użytku przez cały rok – posiada ogrzewanie i klimatyzację.

Domki angielskie mogą pomieścić kilka osób. Nie są to tylko niewielkie konstrukcje, ale również takie, które mieszczą przestronny salon i trzy sypialnie. Decydując się na domek holenderski, otrzymują Państwo zazwyczaj w pełni umeblowane wnętrza, pozwalające funkcjonować w nich tak samo, jak w tradycyjnych budynkach z cegły – o każdej porze dnia i roku.

Pytania? Wątpliwości? Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!